Čo je to Skin Food?

Krém, ktorý je tu s nami už neuveriteľných 90 rokov. Skutočný rodinný poklad, tajomstvo krásnej pleti a najlepší tip na výživný a šetrný prípravok pre celú rodinu 21. storočia. Krém, ktorý oceňujú odborníci aj zákazníci po celé desaťročia.

O suché lakte, ruky či chodidlá sa postará slnečnicový olej z ekologického pestovateľstva v Maďarsku, ktorý je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a vitamín E. Podráždenie upokojí výťažok z fialky a harmančeka.

Vďaka výťažku z rozmarínových listov má Skin Food tiež mierne antiseptické vlastnosti a nechtík lekársky sa postará o intenzívnu výživu a starostlivosť. V zložení prítomný mandľový olej a včelí vosk pokožku celého tela harmonizujú a dôkladne chránia.

Skin Food krém Weleda neobsahuje žiadnu umelú parfumáciu, farbivá ani konzervačné látky, je certifikovaný NaTrue a v tomto tradičnom ošetrujúcom zložení je na trhu už od roku 1926.

violka trojbarevná
včelí vosk
měsíček lékařský
mandlový olej
rozmarýn lékařský
heřmánek pravý


Skin Food využijete nielen na suchú a podráždenú pokožku

Tvár

Pri suchosti a napätí - jemne vklepte na postihnuté miesta, aby ste uľavili napätej pokožke.

Ako výživnú hydratačnú masku - navlhčite žinku teplou vodou a na chvíľu ju priložte na tvár, potom naneste Skin Food v tenkej vrstve a nechajte 10 minút pôsobiť. Utrite prebytočné zvyšky krému a užite si rozjasnený vzhľad vašej pokožky.

Ako očný krém pre suché a citlivé očné okolie

Telo

Všade tam, kde cítite napätie a suchosť - jemne vmasírujte do suchých miest, až do úplného vstrebania.

Ruky a nohy

Intenzívna regenerácia - naneste v bohatej vrstve na ruky či chodidlá, nasaďte bavlnené rukavice alebo ponožky a nechajte pôsobiť cez noc.